Gdansk, Pomorskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Przedstawicel Handlowy - wózki wid³owe

Woj. pomorskie

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Firma CROVORG Group poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy wózków wid³owych.

Zadania:

- pozyskiwanie nowych kontrahentów
- utrzymywanie kontaktów handlowych z potencjalnymi odbiorcami,
- kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie wycen i kalkulacji dla potrzeb klientów,
- prowadzenie czynnych i efektywnych dzia³añ zwi±zanych ze sprzeda¿±/penetracja magazynów, nawi±zywanie kontaktów z wykonawcami, inwestorami , udzia³ w przetargach,
- negocjacje z klientami kontraktów, zleceñ i zamówieñ na sprzedawane materia³y,
- udzielanie klientom wsparcia i doradztwa technicznego, przygotowywanie raportów z wybranych zakresów,
- prowadzenie szkoleñ z zakresu oferowanych materia³ów,
- rozpowszechnianie w¶ród potencjalnych odbiorców materia³ów informacyjnych, katalogów, opisów technicznych,
- podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych poprzez naukê w³asn± i udzia³ w kursach specjalistycznych okre¶lonych przez pracodawcê.
Wymagania

Wymagania:

- DO¦WIADCZENIE I ZNAJOMO¦Æ BRAN¯Y WÓZKÓW WID£OWYCH
- umiejêtno¶ci negocjacyjne,
- wysoka komunikatywno¶æ i inicjatywa,
- znajomo¶æ j. angielskiego,
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracê,
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizjê,
- samochód
- laptop,
- telefon,
- pakiet szkoleñ,
- mo¿liwo¶æ rozwoju kariery.

W zg³oszeniu prosimy o zamieszczenie klauzuli: &#8222;Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw± z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).&#8221; Zastrzegamy sobie mo¿liwo¶æ kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Og³oszenie dodane: Czwartek, 18 Sierpien, 2011  13:31

Identyfikator: 333792

Wy¶wietleñ: 4948

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. PRZEDSTAWICEL HANDLOWY
  2. Przedstawicel - Reprezentant