Gdansk, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedawca Gdańsk - Matarnia pełen etat

Gdańsk

Nowoczesna agencja rekrutacyjna INTERIMAX - realizująca projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw - aktualnie dla jednego ze swoich Klientów, lidera w branży wyposażenia wnętrz, poszukuje osób na stanowisko:

Sprzedawca
Miejsce pracy: Gdańsk - Matarnia
Nr ref.: S/GDA/12/12

Zakres obowiązków:

- obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy,

- udzielanie na prośbę klienta dokładnych i wyczerpujących informacji o oferowanych produktach,

- przedstawianie i demonstracja produktów,

- aktywna sprzedaż - rozumiana jako prezentacja towaru, sugerowanie wyboru, który odpowiadałby potrzebom Klienta,

- towarowanie i opieka nad powierzonym działem oraz lekkie prace fizyczne

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży i handlu,

- znajomość zasad i standardów obsługi Klienta,

- status osoby uczącej się (wymaganie konieczne)

- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

- dyspozycyjność do pracy na pełen etat,

- gotowość do podjęcia zatrudnienia od stycznia

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia,

- elastyczny grafik na pełny etat

- stabilne zatrudnienie oraz perspektywę długofalowej współpracy,

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego u renomowanego Pracodawcy

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja@interimax.com z dopiskiem w tytule maila " S/GDA/12/12".

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 27 Grudzien, 2012  12:28

Identyfikator: 432053

Wyświetleń: 2038