Gdansk, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedawca obwoźny z samochodu (Vanseller)

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET&#174;, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Numer ref. 0036333

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Aktywna sprzedaż produktów z portfolio firmy
w systemie vanselling;
Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie współpracy z obecnymi;
Realizacja założonych celów sprzedażowych;
Monitorowanie rynku i raportowanie efektów swojej pracy;
Reprezentowanie firmy na rynku i dbanie o odpowiednią ekspozycje produktów.
WYMAGAMY:
Gotowość do współpracy na zasadzie B2B;
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w branży spożywczej);
Znajomość rynku lokalnego (Trójmiasto i okolice)
Prawo jazdy kat. B;
Książeczka sanitarno-epidemiologiczna;
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
OFERUJEMY:
Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa
prowizja od sprzedaży + premia;
Niezbędne narzędzia pracy: dostawcze auto służbowe + tablet;
Pełne wdrożenie do pracy;
Możliwość rozwoju - szkolenia handlowe;
Możliwość wprowadzania nowej marki na rynek.
Obszar pracy: Trójmiasto
Zapraszam do przesyłania cv poprzez poniższy link:

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 02 Luty, 2021  11:30

Identyfikator: 696289

Wyświetleń: 841