Gdansk, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. sprzedaży części Mercedes

Gdańsk / Straszyn

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz
Eurotruck Sp. z o.o.
Firma o ugruntowanej pozycji rynkowej w dziedzinie sprzedaży i obsługi serwisowej pojazdów użytkowych marki Mercedes-Benz, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

SPECJALISTĘ DS. SPRZEDAŻY CZĘŚCI

Opis stanowiska:
Do obowiązków osoby będzie należała kompleksowa obsługa odbiorców części zamiennych do pojazdów Mercedes-Benz.
Najważniejsze czynności na stanowisku:
- pozyskiwanie nowych i opieka nad dotychczasowymi odbiorcami części zamiennych,
- współuczestnictwo w rozwoju sieci sprzedaży części zamiennych,
- typowanie i zamawianie części zamiennych,
- przygotowywanie ofert i nadzór nad rozliczeniami

Wymagania:
- min. 1 rok pracy na stanowisku związanym z obrotem częściami zamiennymi
- znajomość zagadnień dotyczących napraw i serwisu pojazdów ciężarowych / dostawczych
- otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- zaangażowanie i dobra organizacja pracy
- znajomość problematyki serwisowej związanej z marką Mercedes-Benz będzie dodatkowym atutem
&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;
Oferujemy:
- pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole
- silnie motywujący system wynagradzania
- możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- wyposażenie zgodne ze światowymi standardami i wsparcie w wykonywaniu obowiązków

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres:

EUROTRUCK Sp. z o.o.
ul. Starogardzka 24
83-010 Straszyn / k.Gdańska
lub e-mail: rekrutacja@eurotruck.mercedes-benz.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 24 Marzec, 2011  16:41

Identyfikator: 290315

Wyświetleń: 3194