Gdansk, Pomorskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Przedstawiciel Handlowy na rejon Trójmiasta i okolic

Trójmiasto

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Agencja Interaktywna Profil-IT poszukuje pracownika na stanowisko:

Bran¿a: IT, reklama

ZADANIA:

- reprezentowanie Firmy w regionie
- kontakt z potencjalnymi klientami i przedstawianie ofert
- pozyskiwanie klientów
- umawianie oraz odbywanie spotkañ handlowych
- sta³a obs³uga klienta (koordynacja projektu)
- ¶cis³a wspó³praca z biurem g³ównym

OCZEKIWANIA:

- wymagane do¶wiadczenie na podobnym stanowisku WARUNEK KONIECZNY!!!
- mile widziana znajomo¶æ rynku reklamy i IT
- komunikatywno¶æ
- ³atwo¶æ nawi±zywania kontaktów
- odpowiedzialno¶æ
- samodzielno¶æ

OFERUJEMY:

- praca od zaraz
- wynagrodzenie od efektów (wysoka prowizja)
- narzêdzia niezbêdne do pracy (telefon, laptop, internet)
- mo¿liwo¶æ rozwoju

Zainteresowane osoby proszê o przes³anie aplikacji na adres: msr@profil-it.pl/
z dopiskiem w tytule &#8222;Trójmiasto&#8221; oraz za³±czon± klauzul±:
&#8220;Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw± z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).&#8221;

Uprzejmie informujemy, ¿e skontaktujemy siê wy³±cznie z wybranymi kandydatami.

Og³oszenie dodane: Niedziela, 22 Wrzesien, 2013  09:34

Identyfikator: 479451

Wy¶wietleñ: 2985

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Przedstawiciel Handlowy
  2. Przedstawiciel Dzia³u Sprzeda¿y
  3. przedstawiciel handlowy - bran¿a FMCG, woj. ³ódzkie
  4. Przedstawiciel handlowy z jêzykiem angielskim
  5. Przedstawiciel handlowy-praca