Gdansk, Pomorskie

Przedstawiciel Handlowy biżuteria sztuczna, fashion accessories

Poszczególnych regionach Polski

Poszukuję osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Handlowiec/ Sprzedawca.

Obowiązki:

- aktywna sprzedaż produktów firmy w poszczególnych regionach Polski
- utrzymywanie dobrych relacji z klientami
- przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji
- wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów

Oferujemy :

- wysokie wynagrodzenie prowizyjne
- nienormowany czas pracy

Wymagania

Wymagania dotyczące zatrudnienia:

- założenie własnej działalności gospodarczej, lub umowa zlecenie .
- prawo jazdy kat. B,
- mile widziany własny samochód,
- preferowane doświadczenie w handlu
- odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
- dyspozycyjność

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Ogłoszenie dodane: Sobota, 14 Czerwiec, 2014  19:38

Identyfikator: 510287

Wyświetleń: 2663