Gdansk, Pomorskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Trenerzy i instruktorzy tenisa na obozach i wczasach

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Tenis Travel - Biuro Turystyki, biuro podró¿y, lider na rynku turystyki tenisowej poszukuje osoby na stanowisku instruktora tenisa na obozach m³odzie¿owych oraz wczasach tenisowych.

Wymagania:

Do¶wiadczenie zawodowe: do¶wiadczenie w szkoleniu tenisowym na wszystkich poziomach zaawansowania w szkole tenisa/klubie tenisowym. Bardzo dobre umiejêtno¶ci gry w tenisa, mile widziane jest do¶wiadczenie zawodnicze. Praca w charakterze instruktora tenisa na obozach lub wczasach tenisowych bêdzie dodatkowym atutem.

Oczekiwania: Opieranie warsztatu trenerskiego na nowoczesnych metodach szkoleniowych. Bardzo dobre umiejêtno¶ci gry w tenisa, mile widziana jest do¶wiadczenie zawodnicze. Kwalifikacje instruktora b±d¼ te¿ trenera tenisa, dyspozycyjno¶æ w okresie letnich wakacji (lipiec, sierpieñ), bardzo dobry kontakt z dzieæmi oraz m³odzie¿±.

Zadania:
- profesjonalne prowadzenie treningów tenisowych na obozach m³odzie¿owych lub wczasach tenisowych,
- prowadzenie treningów zgodnie z systemem szkoleniowym opracowanym przez Tenis Travel.

Oferujemy:
Pracê w dynamicznie rozwijaj±cym siê biurze podró¿y, mo¿liwo¶æ poznania trenerów z ca³ej Polski, wynagrodzenie nawet 3220 z³*, mo¿liwo¶æ szybkiego rozwoju oraz dalszego awansu, mo¿liwo¶æ wymiany do¶wiadczeñ z kadr± trenersk± oraz podniesienie swoich umiejêtno¶ci szkoleniowych, pobyt w komfortowych hotelach i o¶rodkach, mo¿liwo¶æ zawi±zania przyja¼ni z lud¼mi z ca³ej Polski. Dodatkowo oferujemy mo¿liwo¶æ przyst±pienia do programu partnerskiego biura Tenis Travel.

Wiêcej informacji odno¶nie oferty pracy znajdziecie Pañstwo na stronie obozytenisowe.pl/ w dziale Praca u nas. Rekrutacja trwa do 10 maja.

*dotyczy stanowiska koordynator trenerów na obozach m³odzie¿owych oraz udzia³ w programie partnerskim

Og³oszenie dodane: Piatek, 22 Kwiecien, 2011  14:07

Identyfikator: 299534

Wy¶wietleñ: 22347

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Trenerzy szkoleñ E³k
  2. Trenerzy szkoleñ
  3. TRENERZY DO PROJEKTU
  4. Trenerzy poszukiwani!
  5. Instruktorzy tañca pilnie poszukiwani