Gdansk, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukiwani trenerzy

Pomorskie

W związku z realizacją projektu na terenie województwa pomorskiego poszukujemy trenerów i szkoleniowców którzy dokonają rekrutacji uczestników oraz przeprowadzą zajęcia z zakresu kompetencji językowych (angielski, niemiecki, francuski) i komputerowych.
Wymagania:
-wykształcenie wyższe
-doświadczenie udokumentowane w pracy ściśle związanej z powyższymi dziedzinami
-wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
-dyspozycyjność i mobilność
Co oferujemy:
-realizowanie ciekawych projektów szkoleniowych
-możliwość rozwoju zawodowego
-możliwość realizacji kilku projektów
Zakres obowiązków:
-przeprowadzenie szkolenia w wymiarze około 120 godzin
-rekrutacja uczestników według wskazanych kryteriów
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie cv na adres : ewa.predota@mcdk.info.pl/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 26 Czerwiec, 2017  15:50

Identyfikator: 614623

Wyświetleń: 2999