Gdansk, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Lektorów języka angielskiego (Gdynia lub Gdańsk)

Gdańsk/Gdynia

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe
- mile widziani studenci ostatnich lat
- obowiązkowość
- miłe usposobienie, pozytywne nastawienie do ludzi i kreatywność
obowiązki:

- przygotowywanie i prowadzenie zajęć językowych metodą komunikatywną.
- kontrola i weryfikacja postępów uczniów
oferujemy:

- szkolenie metodyczne przed rozpoczęciem pracy
- godziny pracy dostosowane do Pani/ Pana możliwości (poranki oraz popołudnia)
- umowę zlecenie lub umowę o współpracy (działalność gospodarcza)
- pracę w młodym zespole
opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane zachęcamy do wysyłania aplikacji (c.v. ze zdjęciem) na adres: lektor@ambit.strefa.pl/. W temacie prosimy wpisać język i odpowiednią lokalizację- Gdynia lub Gdańsk

Ogłoszenie dodane: Sroda, 23 Marzec, 2011  13:31

Identyfikator: 289856

Wyświetleń: 3153