Gdansk, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Sortowania przesyłek

Gdańsk

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 r. i zatrudnia ponad 200 osób. W tym czasie WYG zdobył wiele zaszczytnych tytułów i wyróżnień, jak np.: Tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki 2013, Certyfikat wiarygodności biznesowej D&B Poland, Laureat konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2013 czy Laureat XXI edycji Medalu Europejskiego dla Wyrobów i Usług.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

- segregacja/sortowanie przesyłek,
- prace magazynowe,
- pomoc w załadunku i rozładunku przesyłek.
Wymagania:

- zaangażowanie i pracowitość,
- umiejętność współpracy w zespole,
- mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie,
- chęć i motywacja do pracy.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
Aplikacje prosimy wysyłać na adres gdansk@wyghrconsulting.pl/ w tytule wpisując numer referencyjny SOR/07/GD. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Z dopiskiem:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Piatek, 11 Lipiec, 2014  14:42

Identyfikator: 513629

Wyświetleń: 1878