Gdansk, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik produkcji - umowa o pracę!

Gdańsk Kokoszki

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Montaż elementów plastikowych
Chętnie podejmiemy współprace z osobami 50+!

Miejsce pracy: Gdańsk Kokoszki

Nr referencyjny: PP/KOK/33

Poszukujemy osób zainteresowanych stałą współpracą!

Wymagania:
&#8226; zdolności manualne-spostrzegawczość
&#8226; dobra organizacja pracy własnej
&#8226; cierpliwość oraz umiejętność koncentracji
&#8226; zainteresowanie pracą w trybie zmianowym (3- zmiany)
&#8226; gotowość do pracy od zaraz
&#8226; sprawność fizyczna
Obowiązki:
&#8226; składanie drobnych elementów plastikowych w przełączniki samochodowe
&#8226; dbanie o czystość na stanowisku pracy,
Oferujemy:
&#8226; stabilne zatrudnienie,
&#8226; umowę o pracę z pełnym zakresem świadczeń socjalnych,
&#8226; odprowadzane składki ZUS,
&#8226; urlop,
&#8226; pracę na pełen etat,
&#8226; możliwość wypracowania premii oraz dodatkowo płatnych nadgodzin
&#8226; stabilną, interesującą pracę w renomowanej firmie.

Ogłoszenie dotyczy umowy o pracę tymczasową.
Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji na adres e-mail:

rekrutacja.gdansk@adecco.com

z zaznaczeniem w tytule numeru referencyjnego: PP/KOK/33
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.)

Ogłoszenie dodane: Sroda, 13 Sierpien, 2014  17:22

Identyfikator: 517480

Wyświetleń: 2222