Gdansk, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik produkcji - praca od zaraz!

Gdańsk Kokoszki

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Gdańsk Kokoszki

Nr referencyjny: PP/ko14/w8

Wymagania:

-zdolności manualne
-spostrzegawczość
-elastyczność
-dobra organizacja pracy własnej
-cierpliwość oraz umiejętność koncentracji
-umiejętność dostosowania się i przestrzegania ustalonych procedur
-zainteresowanie pracą w trybie zmianowym (3- zmiany)
-mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
obowiązki:

-składanie drobnych elementów plastikowych w przełączniki samochodowe
-dbanie o czystość na stanowisku pracy
oferujemy:

-pracę na pełen etat z możliwością wypracowania nadgodzin
-stabilną, interesującą pracę w renomowanej firmie.
opis dodatkowy:

Ogłoszenie dotyczy umowy o pracę tymczasową.
Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji na adres e-mail:
rekrutacja.gdansk@adecco.com

z zaznaczeniem w tytule numeru referencyjnego: PP/ko14/w8
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 27 Maj, 2014  11:32

Identyfikator: 508103

Wyświetleń: 1698