Gdansk, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukuję pracownika na stanowisko Kominiarz

Gdańsk

Zadania:
czyszczenie przewodów kominowych w domkach jednorodzinnych
wystawianie dokumentów po wykonanej usłudze
dbanie o wizerunek firmy
podnoszenie sprzedaży usług
Wymagania:
własny samochód
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
miła aparycja
wysoka kultura osobista
sumienność oraz odpowiedzialność
Oferujemy:
pełne przeszkolenie
atrakcyjne warunki zatrudnienia
miłą atmosferę pracy
w przypadku zrealizowania planu sprzedaży dodatkowa premia
Nie odpowiadam na maile. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą - zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na spotkanie:tel. 607 661 814

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 23 Luty, 2015  13:22

Identyfikator: 539875

Wyświetleń: 3240