Gdansk, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Młodszy Koordynator Magazynu

Pomorskie

SW Press sp. z o. o. S.K. to wydawnictwo specjalistycznej prasy międzynarodowej. Dostarczamy wiedzę z zakresu IT, biznesu, coachingu, bezpieczeństwa w sieci, grafiki i animacji komputerowej. Od roku 2009 jesteśmy obecni głównie w Internecie, tak, by każdy z naszych czytelników, niezależnie od miejsca zamieszkania, miał stały dostęp do wszystkich naszych publikacji.

praca w języku niemieckim

Miejsce pracy: cała Polska
Aplikację (CV oraz + list motywacyjny) prosimy przesłać na adres:
rekrutacja13@software.com.pl/
Kod referencyjny:
PRACA/Hakin9/JPMhomeoffice

Jesteś otwarty na nowe kontakty z ludźmi?
Znasz język niemiecki i zależy Ci na efektywnym wykorzystaniu tej umiejętności?
Potrafisz wdrożyć się w procesy managementu?
Jeżeli nie zrobisz nic dla siebie, nie poznasz swoich możliwości, dołącz do Nas!

Obowiązki:
- kontakt z autorami artykułów dla magazynu oraz prenumeratorami,
- promowanie subskrybcji oraz prenumeraty w Internecie (sprzedaż),
- organizowanie akcji promocyjnych w Internecie,
- wspieranie pracy Redaktora Naczelnego na etapie powstawania pisma.

Wymagania:
- biegła znajomość języka niemieckiego,
- posiadanie własnego komputera z dostępem do Internetu,
- umiejętność prowadzenia negocjacji,
- mile widziani studenci ostatniego roku.

Oferta:
- szkolenia,
- praca w młodym zespole,
- możliwości rozwoju osobistego,
- utrzymanie kontaktu z językiem niemieckim,
- propozycja awansu na Product Managera po trzymiesięcznym okresie próbnym!

Złóż swoją aplikację jeszcze dziś

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz + list motywacyjny) na adres:
w tytule maila proszę wpisać odpowiedni kod referencyjny:

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji&#8221; (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).

Ogłoszenie dodane: Piatek, 18 Maj, 2012  20:01

Identyfikator: 397495

Wyświetleń: 3701