Gdansk, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta

Gdańsk

Studiujesz, uczysz się, nie masz doświadczenia, którego wszędzie od Ciebie wymagają&#8230; Ale jesteś pełen zapału i gotowy do pracy?

Lub jesteś Emerytem/Rencistą, dawno nie pracowałeś a chcesz pracować?

U nas jest to możliwe! U nas nie tylko zarobisz, ale zdobędziesz bezcenne doświadczenie!

Zakres obowiązków
- obsługą aktualnych klientów firmy-80% czasu pracy
- pozyskiwaniem nowych klientów (bez pukania od drzwi do drzwi i namawiania znajomych)-15% czasu pracy
- raportowaniem-5% czasu pracy

Czego od Ciebie oczekujemy?
- komunikatywności
- chęci do pracy
- skrupulatności
- uczciwości
- odpowiedzialności

Co otrzymasz?
- oskładkowaną umowę
- telefon służbowy
- pracę w przyjaznym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie
- profesjonalne szkolenia
- elastyczny czas pracy
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- dla najlepszych szansa na AWANS na stanowisko kierownicze

Czego NIE WYMAGAMY:
- kilkuletniego doświadczenia w branży (zdobędziesz je z nami)
- ukończonych kilku kierunków studiów (zapewniamy wszystkie niezbędne szkolenia)
- znajomości 2 języków obcych-ponieważ praca jest w Gdańsku w Polsce

Chcemy poznać Cię bliżej, jeśli Ty również chcesz, wyślij do nas swoje CV z załączoną zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji za pomocą portalu.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 18 Grudzien, 2015  08:38

Identyfikator: 570494

Wyświetleń: 2063