Gdansk, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Gdynia

Zakres obowiązków:

&#8226; Pozyskiwanie nowych Klientów
&#8226; Aktywna sprzedaż usług doradztwa prawnego
&#8226; Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
&#8226; Raportowanie bieżących wyników prac
&#8226; Utrzymanie pozytywnych wizerunku firmy
&#8226; Pozyskiwanie do współpracy podmiotów pośredniczących

Wymagania:

&#8226; Wykształcenie min średnie
&#8226; Doświadczenie w sprzedaży osobistej ( preferowane produkty finansowe bądź ubezpieczenia)
&#8226; Umiejętność nawiązywania kontaktów z Klientem
&#8226; Samodzielność w planowaniu i organizowaniu własnych działań
&#8226; Zdolności interpersonalne i negocjacyjne
&#8226; Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków
&#8226; Silna motywacja do realizacji wyznaczonych celów

Oferujemy:

&#8226; Ponadprzeciętne warunki wynagrodzenia
&#8226; Elastyczny system pracy
&#8226; Ciekawą i odpowiedzialną pracę
&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego

Kontakt:
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres email
W tytule prosimy podać nazwę miasta i stanowisko

rekrutacja@solace.pl/

solace.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Ogłoszenie dodane: Piatek, 30 Lipiec, 2010  12:27

Identyfikator: 207086

Wyświetleń: 2384