Gdansk, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pilnie Potrzebni Kontrolerzy JakoŚci!

Gdańsk

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Adecco Poland Sp. z o.o. to lider wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

KONTROLER JAKOŚCI
!CHĘTNIE PODEJMIEMY WSPÓŁPRACĘ Z KOBIETAMI!

Miejsce pracy: Gdańsk Kokoszki
Nr referencyjny: KJ/KOK/17

Wymagania:
&#61607; Sprawność fizyczna,
&#61607; Spostrzegawczość,
&#61607; Dobra organizacja pracy,
&#61607; Umiejętność skupienia uwagi na wykonywanej czynności,
&#61607; Mile widziane doświadczenie w pracy z instrukcją,
&#61607; Gotowość do pracy w trybie 3 zmianowym &#8211; czterobrygadowym.

Obowiązki:
&#61607; praca przy produkcji przełączników samochodowych (dział montażu końcowego) polegająca na montażu drobnych detali, kontroli wizualnej, przemieszczaniu detali między stanowiskami, obsłudze maszyn i urządzeń (po przeszkoleniu)

Oferujemy
&#61607; Pracę w pełnym wymiarze godzin,
&#61607; Dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym,
&#61607; Możliwość wypracowania dodatkowo płatnych nadgodzin,
&#61607; Premię uznaniową,
&#61607; Dodatki za pracę w godzinach nocnych,
&#61607; Odprowadzanie pełnych składek ZUS,
&#61607; Urlop,
&#61607; Kupony zniżkowe do restauracji i nie tylko.
&#61607; Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.

Opis dodatkowy:
Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji na adres e-mail:

rekrutacja.gdansk@adecco.com

z zaznaczeniem w tytule numeru referencyjnego: PJ/KOK/17
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 13 Maj, 2014  11:54

Identyfikator: 506420

Wyświetleń: 3158