Gdansk, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator Produkcji WEY/OPE/07/12 Gdańsk Kokoszki

Gdańsk, ul. Lęborska 3b

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Wymagania:
Hands2Work Sp. z o.o. zajmuje się wspieraniem Firm i Organizacji, które potrzebują efektywnych rozwiązań w doborze personelu oraz polityki personalnej. Działamy w otoczeniu środowiska biznesowego, gdzie cechuje nas skuteczność i profesjonalizm.
Dla naszego Klienta, światowego lidera w branży przetwórstwa drewna, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator produkcji

Wymagania:

- Wykształcenie średnie techniczne (np. mechaniczne, elektryczne, chemiczne) lub zawodowe, poparte solidnym doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku.
- Doświadczenie w obszarze produkcji, na różnych stanowiskach pracy (mile widziane doświadczenie w pracy z maszynami sterowanymi komputerowo).
- Bardzo dobra znajomość standardów BHP i bezwypadkowa historia pracy.
- Doświadczenie i możliwość pracy w systemie zmianowym w ruchu ciągłym.
- Brak przeciwwskazań do pracy przy produkcji przemysłowej.
- Możliwość stosowania wszelkiego rodzaju Środków Ochrony Indywidualnej.
- Umiejętność wstępnego diagnozowania źródeł awarii i niewłaściwego funkcjonowania maszyn oraz urządzeń.
- Umiejętność profesjonalnej i biegłej realizacji zadań.
- Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i koordynacji prac ze współpracownikami.
- Podstawowa znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office: aplikacje Word, Excel).
- Znajomość metodologii 5S.
- Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.
- Mile widziane uprawnienia operatora wózków widłowych.

obowiązki:
Osoba zatrudniona na stanowisku Operatora Produkcji jest odpowiedzialna za realizację zadań związanych z bezpiecznym, poprawnym i efektywnym przebiegiem procesu produkcji oraz wykonywanie podstawowych czynności z zakresu utrzymania ruchu maszyn i urządzeń.

oferujemy:
- Atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi osobistemu i zawodowemu (wzajemny szacunek, współpracę, koleżeńskość).
- Atrakcyjny system wynagrodzeń i benefitów.
- Pracę w wielokulturowym środowisku.
opis dodatkowy:
Zainteresowane osoby prosimy o niezwłoczne przesyłanie aplikacji (CV) z podanym numerem referencyjnym WEY/OPE/07/12 w temacie maila na adres: praca@hands2work.pl/

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez Hands2work Sp. z o. o.&#8221;

Nr certyfikatu o wpisie do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia 6074.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 21 Maj, 2013  10:18

Identyfikator: 459423

Wyświetleń: 2439