Gdansk, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Monter ruruciągów i urządzeń energetycznych

Gdańsk

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. S.K. wpisana w rejestr agencji pod nr certyfikatu 8268 powstała dzięki pasji przyjaciół, w odpowiedzi na potrzeby Klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Monter rurociągów i urządzeń energetycznych.

Opis stanowiska:
Renowacja kotłów

Wymagania:
Doświadczenie jako monter rur w przemyśle stoczniowym, rafineryjnym. Doświadczenie w przemyśle energetycznym- warunek konieczny!!!
Uprawnienia energetyczne E

Mile widziane:
Badania wysokościowe.
Znajomość rysunku izometrycznego.

Oferujemy:
Pracę w renomowanej firmie z wieloletnim doświadczeniem.
Narzędzia niezbędne w pracy.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z dokumentami potwierdzającymi doświadczenie oraz uprawnienia z dopiskiem numeru referencyjnego MRE/04/T/2014/TK.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych:
"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez Toolip HR Sp. z o.o. Sp. K."

praca.toolip.pl/cp/j/preview/GNHaAAxqa0zfPN7z2x9OtA

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 12 Maj, 2014  10:39

Identyfikator: 506239

Wyświetleń: 6701